Telovýchovná jednota

vychováva telo.

Od 21. juna 2010

Celé to začalo na jar 2007, keď sme sa po rokoch chľastania a vysedávania za počítačmi, nečakane a dnes už skutočne nik netuší prečo, vybrali akože na turistiku do Roháčov. Z toho čerstvého vzduchu nám celkom jeblo, zadelili sme slušné, skoro bežecké tempo a mysleli sme, že nám niet páru, keď robíme polovičné časy oproti tabuľkovým. Veľkí majstri. Hneď sme plánovali založiť nejaký klub, ktorý by sa venoval behom do vrchu, aspoň v niečom budeme najlepší. Samozrejme šlo len o slová. Pár týždňov nato prišlo veľké sklamanie. Plagát vo Vrátnej odkazujúci na nejaké preteky Slovenského pohára v behu do vrchu. Kurva, nie sme prví. Tak im tam aspoň pôjdeme ukázať, ako sa to robí. Výsledky snaženia sú v priložených výsledkoch. A že tam bolo naozaj pekne (guláš a borovička), pripájam aj nejaké fotky. Tak či onak, tento prvotný neúspech nás neodradil a aj keď sme ho predýchavali pol roka, dnes sa už zúčastňujeme hocičoho bez väčšej hanby.

Dátum: 24.7.2007

Miesto: Vrátna, Malá Fatra

Zúčastnení: Buzík, Krb, Miko

Doprovod: Hlavna, Vojto