Telovýchovná jednota

vychováva telo.

Od 21. juna 2010

Plenárna schôdza Dynama

Zvykom na prelome rokov je zhodnotiť ten minulý a nazrieť na ten budúci. Iný vhodný termín je na prelome dvoch sezón.

Aj v Dyname by sme sa obzreli za prvým ročníkom, odkedy Dynamo je Dynamo. Dynamo.
Máme už vopred nakúpenú zásobu piva, chipsov a tataráčiku s hriankami, treba minúť!
Na zasadnutie sú pozvaní zakladajúci členovia (Mišo, Miko, Ľubo, Janka, Maťo, Harry, Jano, pekko), príživníci a sympatizanti. Zatiaľ nie je zverejnený slovníček pojmov, vysvetlíme si ich priebežne. Body programu schôdze:

1. 'rozbilancovanie' sezóny (prezentácia s odborným výkladom) [zakladajúci členovia]
  2. čítanie z knihy Dynama [tajomníčka Janka?]
  3. prvé (nesväté) prijímanie nových členov (akt zápisu do matriky) [zakladajúci členovia]
  4. stránka [PR Ľubo + delegáti]
  5. psychológ - ukázalo sa potrebné mať niekoho, kto dvíha skleslú náladu, motivuje, hecuje, potľapká po pleci, dohovára a hlavne buzeruje [keptn Mišo]
  6. občianske združenie [Maťo]
  7. dresy [keptn Mišo]
  8. budúca sezóna [Dynamo]
  9. Sella Ronda? [Dynamo]
  10. otázky a odpovede [všetci]
  11. voľná zábava [prítomní a neprítomní]
Keď sa témy vyčerpajú, môžeme viesť fundované vedecké dišputy o aktuálnych globálnych sociálných, ekonomických a enviromentálnych otázkach, ktoré naplnia nášho intelektuálneho ducha a pomôžu posunúť vpred spoločnosť. Inšpiráciou môžu byť napríklad nasledovné okruhy pálčivých problémov sužujúcich ľudstvo: Poprosím témy dôkladne naštudovať a pripraviť sa na odbornú diskusiu. Ešte si dovolím upozorniť, že meno ženských "hrdienk" v spomínaných príbehoch je vždy zvolené ako jedno z najpoužívanejších ženských mien, aby sa nedalo určiť, o kom bola reč. Pokojne to mohol byť "Peťo", či "Dušan". Alebo inak: "všetky osoby a udalosti v uvedených príbehoc sú vymyslené. Akákoľvek podobnosť s reálnymi osobami a udalosťami je čiste náhodná."

Dátum a čas: 17.03.2011 od 18:00

Miesto: Starohájska piváreň (kamnapivo.sk)

Zúčastnia sa: zakladajúci členovia Dynama, príživníci, sympatizanti

Propozície:vyššie je program