Telovýchovná jednota

vychováva telo.

Od 21. júna 2010

Dve percentá z dane na Pravda.sk
TJ Dynamo DK ďakuje všetkým za ľubovoľnú formu darov. Pomáhate nám fungovať a podporovať čím ďalej tým viac rozmanitých projektov.
Ak máte nápad, ako peniaze využiť, rozbiehate nejaký zaujímavý projekt, organizujete podujatie, viete o niekom, kto by to potreboval, smelo nám napíšte.
S peniazmi sa snažíme hospodáriť transparentne. Každý si môže pozrieť náš priebežne aktualizovaný výpis z účtu.

Účet

Účet máme vedený bezplatne vo Fio banke, IBAN SK8783300000002301100039. Ak sa rozhodnete poslať naň nejaký finančný obnos, nezabudnite zmysluplne vyplniť správu pre prijímateľa, aby sme vedeli identifikovať odosielateľa aj účel.

Vecné dary

Ak sa vám doma povaľujú nejaké pre vás nepoužiteľné veci, ktoré by však mohli iným ešte poslúžiť, pouvažujte o ich posunutí tým, ktorý sa z nich potešia.
Dynamo každoročne v rámci plenárnej schôdze organizuje internú tombolu, kde zúčastnení prinesú svoje prebytky (športové potreby, doplnky stravy, relevantnú literatúru a časopisy, ...) a zo vzniknutej tomboly sa žrebujú "šťastlivci", ktorí si vecičky odnesú.

Dobrovoľníctvo

V prípade, že by ste chceli investovať svoj čas, priložiť ruku k dielu a podieľať sa na organizácii niektorého z podujatí, ozvite sa nám na tjdynamo@tjdynamo.sk pre dohodnutie podrobností.

2 % z dane

Každoročne môžete naše OZ podporiť nasmerovaním vašich dvoma percent dane z príjmu, o využití ktorých by inak rozhodol štát.
----->>> Predvyplnené vyhlásenie o zaplatení 2% z dane za rok 2018<<<-----.

Okrem tohto vyhlásenia potrebujete potvrdenie o zaplatení dane od zamestnávateľa (ak ste zamestnanci), alebo vlastné daňové priznanie.
Oba dokumenty doručte do 30.4.2018 na ľubovoľný daňový úrad. Ďakujeme!
Názov a detaily pre poukázanie 2% z daní:

Obchodné meno/názov: TJ Dynamo Dolný Kubín
Sídlo: Dolný Kubín, 026 01, Hurbanova 3
Právna forma: občianske združenie
Identifikačné číslo prijímateľa: 42346975

Percento z nákupu

Existujú viaceré portály, ktoré umožňujú zapojeným internetovým obchodom finančne prispieť rôznym organizáciám tak, že zákazník nezaplatí nič navyše.
Do želaného internetového obchodu sa stačí prekliknúť zo spomínaného portálu po výbere združenia, koho chceme podporiť, prípadne využiť rozšírenia do prehliadačov, ktoré nás pri návšteve zapojeného obchodu upozornia na možnosť podporenia, automaticky ju zrealizujú za nás, navyše vám pri niektorých obchodoch prinesú exkluzívne zľavy či umožnia zapojiť sa do nejakej súťaže.
Pýtate sa ako môže takáto služba fungovať? Jednoducho: internetový obchod sa zriekne časti svojej marže v prospech prihlásených prijímateľov. Odmenou je mu reklama, verní zákazníci s dobrým pocitom pomoci iným.
Na internete nakupujeme čoraz viac. Bola by škoda nevyužiť takúto možnosť podporiť TJ Dynamo DK, či iné svoje obľúbené združenie. Zapojených sú z oboch strán už stovky účastníkov, spomedzi obchodov spomeňme pár najznámejších z rôznych kategórií:AliExpress.com, Booking.com, Hej.sk, Invia.sk, SanaSport, RentalCars.com, SvetNapojov.sk, TipSport.sk, Zoot.sk

Registrovali sme preto TJ Dynamo DK na týchto portáloch:

Dobromat

Dobromat.
Pluginy do prehliadačov..

Givenio

Givenio.
Pluginy do prehliadačov..

Využitie príspevkov

Doteraz sme vyzbierané financie využívali nasledovne:
  • organizácia splavu pre deti z detských domovov
  • podpora členov pri účastiach na súťažiach
  • organizácia športových podujatí, napr. amatérsky triatlon Malý medveď
  • drobná pozornosť prispievateľom 2 %
  • prevádzka OZ (poplatky, web, trofeje, nálepky, ...)
  • iné