Telovýchovná jednota

vychováva telo.

Od 21. júna 2010

Dve percentá z dane na Pravda.sk
<< >>
pondelokutorokstredaštvrtokpiatoksobotanedeľa
01
02
5. ročník Dynamo cyklopivočasovky(13)
03
IX. plenárna schôdza TJ Dynamo(21)
04
05
06
Jarné detské preteky - Beh + Cyklo ČSOB Bratislava Marathon(10)
07
ČSOB Bratislava Marathon(10)
08
09
10
11
12
13
Svätojurský MTB maratón(3)
14
Národný beh Devín - Bratislava(8)
15
16
17
Memoriál Jožka Okona(2)
18
19
20
Žitavský Duatlon BEH PRIATEĽSTVA
21
22
Deń Zeme
23
24
25
Lukyho lekárska kontrola päty(3)
26
Svätojurské hody(4)
27
Svätojurské hody(4) Běhej lesy Lednice Super šprint FTVŠ Deti - Cyklobeh 2019 Deti - Medvedica Bike Tour Račiansky polmaratón a desiatka(1) Medvedica Bike Tour QUICK SPORT Jarný šprint 2019
28
Svätojurské hody(4) Super šprint FTVŠ Neusidler see radmarathon Baba - Kamzík(3)
29
30
01
Ivánska 5 a polka(3) Rajecký kros duatlon
02
03
04
Fiľakovský cross Šela maraton Vlkohron MTB maratón Štefánik 100 Račianska časovka(1) Myjavský Kopaničiarsky duatlon(1)
05
Jarná cena Jesenské Šela cross run

máj 2019
pondelokutorokstredaštvrtokpiatoksobotanedeľa
29
30
01
Ivánska 5 a polka(3) Rajecký kros duatlon
02
03
04
Fiľakovský cross Šela maraton Vlkohron MTB maratón Štefánik 100 Račianska časovka(1) Myjavský Kopaničiarsky duatlon(1)
05
Jarná cena Jesenské Šela cross run
06
07
08
09
10
11
Valča - duatlon Kráľ Záhoria
12
Sp. Nová Ves - duatlon
13
14
15
16
Detská olympiáda TJ Dynamo(3)
17
Detská olympiáda TJ Dynamo(3)
18
Detská olympiáda TJ Dynamo(3) Retro run(1) Deti - Cyklobeh 2019 Pedálovník
19
Detská olympiáda TJ Dynamo(3) Sereď maratón Duatlon Pezinok(2)
20
21
22
23
24
BikeFest Kálnica
25
BikeFest Kálnica Triatlon Senec(1) ŠKODA MTB maratón Levočské Vrchy MTB Cyklorally - Memoriál Jula Lamačku
26
BikeFest Kálnica
27
28
29
30
31
01
Andritz Cup Humenné Dohňany-Púchov Trophy Čutkovský šlak Trnavská stovka Challenge Samorin - The Championship 2019 Deti - Cyklobeh 2019 Veľkoúľanský triatlon(2) Jarná klasika
02
Challenge Samorin - The Championship 2019 Rajecký kros triatlon

jún 2019
pondelokutorokstredaštvrtokpiatoksobotanedeľa
27
28
29
30
31
01
Andritz Cup Humenné Dohňany-Púchov Trophy Čutkovský šlak Trnavská stovka Challenge Samorin - The Championship 2019 Deti - Cyklobeh 2019 Veľkoúľanský triatlon(2) Jarná klasika
02
Challenge Samorin - The Championship 2019 Rajecký kros triatlon
03
04
05
06
07
Beh pre beh v Bernolákove(1)
08
Pressburg Triatlon(2) Častovský cyklookruh Deti - Cyklobeh 2019
09
Pressburg Triatlon(2) Hornooravský kros duatlon(2)
10
11
12
13
14
15
Žitavský triatlon(1) Rajecké Teplice Bystrický anjel
16
Tajchovský triatlon Deti - Medvedica Bike Tour Račiansky kros - leto Moon run Bratislava
17
18
19
20
Run For The Oceans
21
22
Karpatský triatlon Stupava trophy kombinacia MTB+Beh Medvedí okruh
23
Kežmarsko tatranský cyklomaratón
24
25
26
27
28
29
Valčiansky ? triatlon Beh cez Hornoorešanské vŕšky
30
Trenčiansky triatlon(1) Bratislavský polmaratón

Disciplíny a ich podfarbenie:
Cestná cyklovačka MTB Triatlon Cestný beh Horský beh Beh do vrchu Lyžiarsky Kúpanie Turistika Chata + turistika Chata Koncert Festival Najebávka doma D.I.S.C.O. Krčma V lese

Kalendár ako zoznam udalostí
Kalendár ako tabuľka