Dve percentá z dane na Pravda.sk

Bratislavský MTB maratón

Pozvánka:
Report:
Tento rok sme sa pohrali s výhovorkami (únava predošlých pretekov, zaspal som, musím ísť von s deckami a nestihol som sa prihlásiť za 20 eur, na 52 mám rozbité nohy a 30 nedám za krátku) a tak medzi dospelými boli len 2 štartujúci. Mišo 17 minút obchádzal nejaký popadaný strom, inak bol jeho výkon zhodný z vlaňajším. Aj hmotnosť má rovnakú ako vlani, len dres má o 4 kilá ťažší, nerozbitný. Evka si našla tú správnu kategóriu na víťazstvo. GRATULUJEME!!!

Dynamo súdržnosť však doplnili diváci, Miro, Maroš, Krb, Johny.

Nina Vojtekovie vyhrala kategoriu dievčat 2-3 ročných, ale rodičia ešte nechceli odo mňa, aby som jej spravil konto :-)